Call
WhatsApp

Yiğit Temizlik, ev temizliği, ofis temizliği, merdiven temizliği, koltuk yıkama, yatak yıkama, araç koltuğu yıkama, boş ev temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetini profesyonel olarak yerine getirme amacı ile kuruldu. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, hizmetlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini sağlayan ana nedendir. Eskişehir bölgesinde kaliteli ve verimli temizlik hizmetleri sunuyoruz.

Çalışanlarımız, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda profesyonel yetkinliğe sahiptirler. Aramıza katılan yeni çalışma arkadaşlarımızın da sektörde tecrübeli olmasına özen gösterdiğimiz gibi gerekli eğitimleri de vermekteyiz. Yiğit Temizlik olarak kullanmış olduğumuz ekipman, makine ve temizleyici kimyasalların kalitesine çok güveniyoruz.

Kullandığımız tüm ürünler amaca yönelik seçilmiş olup etkili temizliği sağlamakta oldukça önem arz etmektedir. Çalışanlarımızın kimyasallardan etkilenmemeleri için gerekli eldiven ve maske gibi ekipmanları da kullanmalarını önemle sağlıyoruz.


Profesyonel ve güvenli: Personellerimizin hepsi alanında kalifiye kişilerdir. Kimyasal ilaçlar, işin yapılışı ve iş güvenliği hakkında düzenli eğitimler vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti: Müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyoruz. Memnun müşterilerimiz sayesinde var olduğumuzu biliyoruz.

Soru işareti kalmasın: Kafanızda oluşabilecek her türlü sorun ve sorulara üşenmeden cevap veriyoruz. Kafada soru işareti bırakmıyoruz.

Uygun fiyatlandırma: Sektör standardının üzerinde iş yapıp uygun fiyatlı çalışıyoruz. Kullanılan her türlü ekipman 1. kalitedir.