Call
WhatsApp
koltuk yıkama

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Eskişehir Yiğit Koltuk Yıkama

Eskişehir koltuk yıkama firması: Yğit Temizlik

Yiğit Koltuk Yıkama olarak, kalifiye personel ve son teknoloji profesyonel temizlik makinelerini hizmetinize sunuyoruz. Koltuk yıkama ve temizliğinde en etkili yöntem olan sıcak buhar ile dezenfeksiyonlu temizlik uyguluyoruz.

Oturduğumuz koltuklarda zamanla biriken hayvan tüyleri, bakteriler, mikroplar, ölü deri ve saçlar buharlı koltuk yıkama sayesinde tamamen yok edilmektedir. Kullandığımız Karcher SG 4/4 Buharlı Temizlik Makinesi sertifikalı bir ürün olup tüm bakterileri %99,99 oranında yok ettiği ispatlanmıştır. 164 dereceye varan sıcaklıkta buhar sayesinde hijyenik temizlik yapılmaktadır.

buharlı ve hijyenik koltuk yıkama

Armut.com’da en beğenilen firmalar arasında yerimizi aldık. 

 

Nasıl Çalışıyoruz?

lekeli koltuk1. Denetim

  • Göz Muayenesi
  • Lekelerin Tespiti

koltuk ıslatma2. Islatma

  • Çevre dostu, Karcher RM 767 deterjanla sulandırılmış su, Karcher Pro Puzzi 400 ile koltuklarınıza püskürtülür

buharlı koltuk yıkama3. Dezenfeksiyon ve Fırçalama

  • 160 derece sıcaklıkta buhar üfleyen Karcher SG 4/4 buharlı temizlik makinesi ile fırçalama ve tam dezenfeksiyon(tüm mikroplar ve bakterilere son)

koltuk vakumlama4. Vakum ve Durulama

  • Koltuğunuzdaki tüm kirli su Karcher Pro Puzzi 400 ile vakumlanır
  • Tekrar temiz su sıkılır, ardından tekrar vakumlanır(durulama)

fiyat teklifi isteyin

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatlarımız koltuk çeşidinize göre değişmektedir, fiyat aralığımız 30 TL ile 200 TL arasındadır. Detaylı koltuk temizleme fiyatlarımızı öğrenmek için Fiyatlar sayfamıza göz atabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][cleanpro_section_title title=”Sık Sorulan Sorular”][/cleanpro_section_title][vc_toggle title=”Ne tür temizleme ürünleri kullanıyorsunuz?”]Kullandığımız kimyasallar hem insanlar hem de evcil hayvanlar için tamamen güvenli, toksik olmayan çevre dostu ürünlerdir. Karcher RM 767 ürününü kullanmaktayız.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Koltukların kuruması ne kadar sürer?”]Koltukların kuruması kumaş yapısı ve hava durumuna göre değişmektedir. Genellikle 2-5 saat arası sürmektedir.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Koltuk yıkama fiyatları neye göre belirleniyor?”]Koltuk yıkama fiyatları yapılacak iş gücü, vakit, toplam yıkanacak alan ve deterjan miktarına göre belirlenmektedir. Bazı koltukların oturma ve yaslanma yerlerinde ayrılan minder ve yastıklar(?örnek) bulunmaktadır, bu minderler çalışma alanını artıracağı için ekstra vakit ve deterjan harcanmasına sebep olmaktadır, bu yüzden minderli koltuklar sabit koltuklara göre daha pahalı olmaktadır. Ayrıca cherster? koltukların da yıkanması düz zeminli koltuklara göre daha zorlu olduğundan bu koltukların da temizleme ücreti daha yüksektir. Aynı durumlar yemek sandalyesi için de geçerlidir, çalışma alanı arttıkça fiyat artacaktır.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz?”]Eskişehir’in bir çok ilçesine hizmet vermekteyiz. Şehir merkezine uzak olan ilçe ve beldelere(15 km ve üzeri), mesafeye göre servis ücreti eklenmektedir. Kilometre ücreti 0.50 TL’dir ve gidiş dönüş hesaplanmaktadır.

50 km ve üzeri mesafeler için minimum sipariş tutarı 250 TL’dir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler:

  • Merkez
  • Odunpazarı
  • Tepebaşı[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]