Call
WhatsApp

Eskişehir Yatak Yıkama Firması: Yiğit Temizlik

Kaliteli bir yatak satın almak iyi bir yatırımdır, yatağınızın mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını ve aldığınız ilk günkü rahatlığını korumasını istersiniz. Ancak yatağınız siz ona bakmazsanız kendisine bakamaz.

Yatağınızı her gün kullandığınız için evdeki en kirli eşyalardan biri olabilir. Ölü deri hücreleri, toz, ter, idrar, kan gibi istenmeyen bakteriler yatağınızın liflerine girer ve temizlenmeden orada dururlar. Temiz bir yatağın rahat ve konforlu bir uyku için en önemli anahtar olduğuna inanıyoruz. Yatakta biriken bakteri ve maytlar uyku kalitenizi ve ciğerlerinizi olumsuz etkileyebilir.

Neden Yiğit Temizlik?

Yiğit Temizlik, herhangi bir bakteri, koku ve kir bırakmamak için özenle çalışır ve bunu sağlayacak deterjan ve makineler kullanır.

  • Karcher koltuk yıkama makinesi ile güçlü vakumlama yapılır, bu sayede yataklarınızı aynı gün kullanabilirsiniz. Ayrıca yatağınızdaki lekeleri çıkarmak için çamaşır suyu gibi ağır kimyasal ürünler kullanılmaz.
  • Hoş olmayan alerjilerin yaygın nedenlerinden olan toz akarları, mayt ve bakterileri öldürebilmek için Karcher SG 4/4 buharlı temizlik makinesiyle tüm bakteriler öldürülür. Ürünün bakterileri %99.99 oranında yok ettiği ispatlanmıştır. İlgili sertifika için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

buharlı ve hijyenik koltuk yıkama

Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak temizleme fiyatları yatağınızın boyuna göre ya da tek yön mü, çift yön mü yıkatacağınıza değişmektedir. Detaylı fiyatlandırmamız için Fiyatlar sayfamızı ziyaret ediniz.

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][cleanpro_section_title title=”Sık Sorulan Sorular”]
[/cleanpro_section_title]

[vc_toggle title=”Yataklar yıkandıktan sonra kuruması ne kadar sürer?”]

Yatakların kuruma süresi hava durumuna bağlıdır, genellikle 2-4 saat sürmektedir. Havalandırılan bir odada yataklar 3 saat içinde kurur. Yatakların kuruma süresi boyunca üzerine örtü veya çarşaf serilmemesi gerekmektedir.

[/vc_toggle]

[vc_toggle title=”Ne tür temizleme deterjanları kullanıyorsunuz?”]

Kullandığımız kimyasallar hem insanlar hem de evcil hayvanlar için tamamen güvenli, toksik olmayan çevre dostu ürünlerdir. Karcher RM 767 ürününü kullanmaktayız.

[/vc_toggle]

[vc_toggle title=”Yatağımda sarı lekeler var, bunlar çıkacak mı?”]

Yatakta oluşan sarı lekelerin birden fazla sebebi olabilir. Bu sebeplerin başında ter, idrar, ya da başarısız yatak temizleme girişimi olabilir. Ama endişe etmenize gerek yok, eğer sarı lekeleriniz yıllanmamış ise(en az 2 yıl) %99 oranında kurtulabilmektesiniz.

[/vc_toggle]

[vc_toggle title=”Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz?”]Eskişehir’in bir çok ilçesine hizmet vermekteyiz. Şehir merkezine uzak olan ilçe ve beldelere(15 km ve üzeri), mesafeye göre servis ücreti eklenmektedir. Kilometre ücreti 0.50 TL’dir ve gidiş dönüş hesaplanmaktadır.

50 km ve üzeri mesafeler için minimum sipariş tutarı 250  TL’dir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler:

  • Merkez
  • Odunpazarı
  • Tepebaşı[/vc_toggle]

[/vc_column][/vc_row]