Call
WhatsApp

Apartmanlarımızın merdivenleri gün içinde en çok kullanılan ortak alandır. Bu yüzden temizlik için yapacağımız seçimlerin profesyonel ve güvenilir olmasına özen göstermek zorundayız. Kaliteli ve hijyenik bir temizlik yapılmadığı taktirde kalıcı bir temizlik olmayıp, karşınızda yine kirli ve bakteri yuvası merdivenler görmeniz kaçınılmaz hale gelmektedir. Gün içinde pek çok insanın gelip gittiği, ayak bastığı, ellerini sürdüğü, bakteri yuvası olan yerlerdir. Tanıdık tanımadık herkesin ister istemez girip çıktığı apartmanlarımızdan bizlere ve misafirlerimize rahatlıkla mikrop bulaşabilir. Otomatik olarak da bize çocuklarımıza eşimize dostumuza ve hatta evlerimize bile bulaşabilir. Fakat bunlardan korunmakta bizim elimizdedir.

merdiven temizliği eskişehir

Eskişehir Yiğit Temizlik merdiven temizliği konusunda deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli merdiven temizliği hizmeti vermektedir. Bu konuda çok fazla paranızı ve zamanınızı çöpe atmış olabilirsiniz ancak Yiğit Temizlik olarak firmamızda çalışan bu işi profesyonel olarak yapan ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Apartmanlarınızı en hijyenik ve kaliteli bir şekilde en uygun fiyata temizletmek artık mümkün. Profesyonel bir temizlik için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. Eskişehir merdiven yıkama üzerine birçok tecrübeye sahip firma olarak bizden memnun kalacağınıza biz eminiz. En büyük referansımız %100 hijyenik temizlik adı altında hizmet vermektir.

Apartmanlarımızın periyodik olarak düzenli temizlenmesi gerekir. Evet, temizliği herkes yapabilir ama önemli olan temizlenen yerlerde kullanılan temizlik malzemeleri ve temizliğin yapılışı olmakla birlikte Yiğit Temizlik merdiven yıkama konusunda firmamız profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmekte olup, Profesyonel ekipmanlarımız ve ekibimiz ile apartmanlarınıza belirli sürelerde örneğin hafta bir 15 günde bir gibi zaman aralıklarında gelip, ortak kullanım alanınız olan apartmanlarınızı bütün bakterilerden arındırıyoruz.

Merdiven demirlerini özellikle dezenfekte ediyoruz çünkü en fazla temas halinde olunan yerler oralardır. Haliyle en fazla bakteriyi de oralar üretir. Temizlik sonunda kullandığımız özel olmakla birlikte kalıcı parfüm ile apartmanlarınızda hijyen ve temizlik kokacak. Pırıl pırıl ve mis kokan bir apartmanı kullanmayı hepimiz isteriz. Bunun yanı sıra Eskişehir ev temizliği ve Eskişehir ofis temizliği gibi birçok hizmeti profesyonel olarak yapmaktayız. Hadi o zaman sizde kaliteli bir temizlik hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Apartman ve Merdiven Temizliği Hizmet Bölgeleri

  • Odunpazarı Merdiven Temizliği
  • Tepebaşı Merdiven Temizliği
  • Sivrihisar Merdiven Temizliği
  • Çifteler Merdiven Temizliği
  • Seyitgazi Merdiven Temizliği
  • Alpu Merdiven Temizliği