Call
WhatsApp

Eskişehir Ofis Temizliği Firması: Yiğit Temizlik

Yiğit Temizlik, profesyonel ofis temizliği konusunda tecrübeli personellere sahiptir. Eskişehir’in; Odunpazarı, Tepebaşı, Sivrihisar, Çifteler, Seyitgazi ve Alpu ilçelerinde ofis temizliği hizmeti verilmektedir. Siz de işyeri ve ofislerinizin düzenli temizlenmesini istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Haftalık, aylık ve daha sık(haftada 3 gün gibi) temizlik hizmeti alarak ofisinizin sürekli temiz kalmasını sağlamak sizin elinizde. Alanında tecrübeli personeller tarafından iş yerinizdeki önemli eşyalarınıza zarar vermeden temizliyoruz. Her işletmenin ihtiyaçları farklı olduğundan size özel hizmet sunuyoruz.

Eskişehir Ofis ve İşyeri Temizliği

Ofisinizi etkili ve düzenli temizlememek işinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bir ofisteki ayrıntılı temizlik zaman, emek ve uzmanlık gerektirir. Ofis temizliğini diğer çalışanlarınız, gerekli beceri ve ekipmanlara sahip olmadığı için yapamayabilirler. Yiğit Temizlik’e ulaşarak ofis temizliğinizi yapması için yetkin personeller kiralayabilirsiniz. Personellerimiz temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında eğitimler almaktadır.

Eskişehir merkezli Yiğit Temizlik ekipleri, ofisiniz veya iş yeriniz için uygun maliyetli size özel temizlik hizmeti sunabilir. Kaliteli temizlik hizmetimiz çalışanlarınızın da verimliliğine katkıda bulunacaktır. Aşağıda yapabileceğimiz bazı hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Hangi hizmetleri alabilirsiniz?

  • Zemin ve halıların temizliği
  • Yüksek tavanlardaki toz ve örümcek ağlarının alınması
  • Banyo ve mutfak gibi ortak kullanım alanlarının temizliği
  • Çöp toplama ve atma hizmeti
  • Mobilya, sandalye ve koltukların yıkanıp temizlenmesi
  • Masa ve dolapların silinmesi
  • Ahizeli telefonların silinmesi
  • Risk oluşturmayan tüm camların silinmesi

Ofis ve İşyeri Temizliği Fiyatları

Eskişehir ofis temizliği fiyatlarımız son derece uygun olmakla birlikte ihtiyacınıza özel olarak yapılandırılabilmektedir. Tek yapmanız gereken ne kadar zamanda bir temizliğie ihtiyacınız olduğunu belirlemek ve bizi aramak. Ardından günlük, haftalık ve aylık temizlik hizmetlerimizden birisini size özel uyarlıyoruz.